Wooden cover for a box with a heart, white, 52x21.5x17cm Czech product
Code: 41257-00Related products
Self-watering planter 50cm - complement to wooden planter boxes
Wooden container with pots and chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Product detailed description
The wooden box cover is made of solid spruce wood and painted white. There is a heart cut out in the middle. Outside dimensions 52x21,5x17cm. Inner dimension 50x19,5x15cm. Suitable for a self-watering box measuring 50x19x16.5, which fits well and is held in its packaging on the inner wooden partition. You can find a suitable chest in our offer under the code 41122. The chest is not included. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 0.97 kg |
| EAN: | 8592429412578 |
| Color: | white |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 52 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden container for three pots, 47x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden hanging box with pot, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
