Wooden packaging with flower pots, 47x17x15cm Czech product
Code: 40965-00Related products
Wooden pot cover dark, 27x27x21 cm Product of Czech Republic
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Wooden box with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Wooden container for three pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden container with pot and chalkboard, 17x15x17 cm czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart, dark, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden pot cover with heart dark, 17x17x15cm Czech product
Product detailed description
The wooden container with pots is made of solid spruce wood without finish. Outside dimensions 47x17x15cm. Inner dimension 45x15x15 cm. The product includes three round pots with a diameter of 15cm. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.07 kg |
| EAN: | 8592429409653 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 47 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 15cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 47 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden container with pots and chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
