Wooden packaging with a flower pot with a rhombus motif, 17x17x15cm Czech product
Code: 40981-00Related products
Wooden box with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Wooden hanging box with pot, 27x27x21 cm, Czech product
Product detailed description
The wooden container with pot is made of solid spruce wood without finish. The middle partitions are painted white and decorated with a geometric motif. Outer dimension 17x17x15cm. Inner dimension 15x15x15 cm with bevelled corners. The product includes a round pot with a diameter of 15cm. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 0.49 kg |
| EAN: | 8592429409813 |
| Color: | přírodní, white |
| Length: | 17 cm |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 15cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 17 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden pot cover with heart dark, 17x17x15cm Czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Concrete planter lightweight - smooth, 33x33x50,5cm, Czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 52x21,5x17cm, Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
