Dark wooden packaging with flower pot, 27x27x20cm
Code: 41181-00Related products
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden container for three pots, 47x17x15cm czech product
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box cover with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 62x21,5x17cm, Czech product
Product detailed description
The wooden container with flower pot is made of solid spruce wood and stained. Outside dimensions 27x27x20 cm. Inner dimension 25x25x20 cm. The product includes a self-watering pot measuring 25x25x20 cm, which fits and holds well in the packaging. Not intended for direct contact with water.
Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.19 kg |
| EAN: | 8592429411816 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 27 cm |
| Width: | 27 cm |
| Height: | 20cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 27 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box with flower pots with rhombus motif, 47x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover dark, 62x21,5x17cm Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
