Natural wooden box cover, 52x21.5x17cm, Czech product
Code: 46094-00Related products
Wooden box with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Lightweight concrete box - smooth, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Product detailed description
The wooden box cover is made of solid spruce wood and is unfinished. Outside dimensions 52x21,5x17cm. Inner dimension 50x19,5x15cm. Suitable for a self-watering box measuring 50x19x16,5 cm, which fits and holds well in the packaging. You can find a suitable chest in our offer under the code 41122. The chest is not included. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Wooden Flower Pots and Planters |
|---|---|
| Weight: | 0.87 kg |
| EAN: | 8592429460944 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 52 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 52 cm |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden container with pot and chalkboard, 17x15x17 cm czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
