Wooden packaging with a box with a heart - color, 62x21.5x17cm Czech product
Code: 41008-00Related products
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden box cover with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden container with pot and chalkboard, 17x15x17 cm czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Product detailed description
The wooden container with a box is made of solid spruce wood and stained brown. There is a heart cut out in the middle. Outer dimensions 60x21.5x17cm. Inner dimension 60x19,5x15cm. The product includes a self-irrigation box with dimensions 60x19x16,5, which fits and holds well in the packaging. Not intended for outdoor use.Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.86 kg |
| EAN: | 8592429410086 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 62 cm |
| Width: | 21.5 cm |
| Height: | 17 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 62 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box with pot, dark, 27x27x21cm Product of Czech Republic
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden pot cover with heart dark, 17x17x15cm Czech product
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Product rating
Leave a rating
List of ratings
Nic
