Wooden packaging with flower pot, 32x32x24cm Czech product
Code: 40943-00Related products
Wooden container with flower pots with rhombus motif, 32x17x15cm czech product
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover dark, 62x21,5x17cm Czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Product detailed description
The wooden container with pot is made of solid spruce wood without finish. Outside dimensions 32x32x24 cm. Inside dimensions 26x26x24 cm. The product includes a self-watering pot measuring 30x30x24, which fits and holds well in the packaging. Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.69 kg |
| EAN: | 8592429409431 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 32 cm |
| Width: | 32 cm |
| Height: | 24 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 32 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box cover with heart white, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden container with pots and chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
