Wooden packaging with a dark flower pot, 37x37x30cm Czech product
Code: 41165-00Related products
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container with pot and chalkboard, 17x15x17 cm czech product
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Product detailed description
The wooden container with flower pot is made of solid spruce wood and stained. Outside dimensions 37x37x30 cm. Inside dimensions 33x33x30 cm. The product includes a self-watering pot measuring 35x35x28, which fits and holds well in the packaging. Not intended for direct contact with water. Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 2.57 kg |
| EAN: | 8592429411656 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 37 cm |
| Width: | 37 cm |
| Height: | 30cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 37 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Concrete planter lightweight - smooth, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Wooden container for two pots with chalkboard, 32x17x15cm czech product
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden hanging box with a pot with a heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
