Wooden packaging with a dark flower pot, 32x32x24cm Czech product
Code: 41179-00Related products
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden container with pot and chalkboard, 17x15x17 cm czech product
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden pot cover dark, 27x27x21 cm Product of Czech Republic
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden pot cover with heart dark, 17x17x15cm Czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Product detailed description
The wooden container with flower pot is made of solid spruce wood and stained. Outside dimensions 32x32x24 cm. Inside dimensions 26x26x24 cm. The product includes a self-watering pot measuring 30x30x24, which fits and holds well in the packaging. Not intended for direct contact with water. Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.69 kg |
| EAN: | 8592429411793 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 32 cm |
| Width: | 32 cm |
| Height: | 24 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 32 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Concrete planter lightweight - smooth, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden hanging pot cover with heart dark, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Wooden box cover with heart white, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box cover with heart white, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
