Wooden packaging with flower pot, 33x33x24cm Czech product
Code: 40941-00Related products
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container for three pots with chalkboard, 47x17x15cm czech product
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden box cover dark, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box with a chest, 62x21,5x17cm czech product
Wooden container for three pots, 47x17x15cm czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden pot cover dark, 27x27x21 cm Product of Czech Republic
Product detailed description
The wooden container with pot is made of solid spruce wood without finish. Outside dimensions 33x33x24 cm. Inside dimensions 28x28x24 cm. The product includes a 30x30x24 self-watering planter that fits and holds well in the planter on the inner wooden partition. Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 2.56 kg |
| EAN: | 8592429409417 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 33 cm |
| Width: | 33 cm |
| Height: | 24 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 33 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box cover, 62x21,5x17cm czech product
Wooden hanging box with pot, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box cover natural, 52x21,5x17cm, Czech product
Lightweight concrete box - rough, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box cover, 62x21,5x18cm
Wooden box with pot, dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
