Dark wooden packaging with flower pot, 27x27x21cm Czech product
Code: 41161-00Related products
Wooden box for herbs made of solid wood, 24x14x11,5 cm (length/width/height), Czech product.
Wooden container with flowerpot with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box cover dark, 62x21,5x17cm Czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Lightweight concrete box - smooth, 53x22,5x17,5 cm, Czech product
Wooden box cover with heart white, 52x21,5x17cm Czech product
Product detailed description
The wooden container with flower pot is made of solid spruce wood and stained. Outside dimensions 27x27x21 cm. Inside dimensions 25x25x21 cm. The product includes a self-watering pot measuring 25x25x20 cm, which fits and holds well in the packaging. Not intended for direct contact with water. Product of Czech Republic
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.13 kg |
| EAN: | 8592429411618 |
| Color: | hnědá |
| Length: | 27 cm |
| Width: | 27 cm |
| Height: | 21 cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 27 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box cover with heart, dark, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden container for two pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Wooden container for three pots, 47x17x15cm czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden box with birds, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden container for three pots with chalkboard, 47x17x15cm czech product
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Wooden container with pot and chalkboard, 17x15x17 cm czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box with pots with lace motif, 32x17x15cm czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
