Wooden cover for a flower pot, 27x27x20 cm Czech product
Code: 41023-00Related products
Wooden box with heart - colour, 62x21,5x17cm czech product
Wooden box cover with heart white, 52x21,5x17cm Czech product
Wooden box with birds, 62x21,5x17cm, Czech product
Concrete pot lightweight - rough, 33x33x50,5cm, Czech product
Wooden hanging pot cover with heart, 27x27x21 cm, Czech product
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 52x21,5x17cm, Czech product
Wooden box cover with heart, 52x21,5x17cm czech product
Wooden pot holder with rhombus motif, 17x17x15cm czech product
Wooden box with heart, 62x21,5x17cm czech product
Product detailed description
The wooden pot cover is made of solid spruce wood without finish. Outside dimensions 27x27x20 cm. Inner dimension 25x25x20 cm. Suitable for a self-watering pot measuring 25x25x20 cm, which fits well and is held in its packaging on the inner wooden partition. A suitable pot can be found in our offer under the code 39974. The pot is not included. Product of the Czech Republic.
Additional parameters
| Category: | Flower pots and window boxes |
|---|---|
| Weight: | 1.11 kg |
| EAN: | 8592429410239 |
| Color: | přírodní |
| Length: | 27 cm |
| Width: | 27 cm |
| Height: | 20cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Size: | 27 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Smrk masiv |
Wooden box with chalkboard, inside with black foil, 62x21,5x17cm, Czech product
Wooden container for three pots, 47x17x15cm czech product
Wooden pot cover with heart, 27x27x20 cm czech product
Wooden pot cover dark, 37x37x30cm Product of Czech Republic
Wooden pot cover with heart dark, 17x17x15cm Czech product
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
